Kožené kabelky podzimu

Napsal Móda (») v pátek 1. 11. 2013 v kategorii Kabelky, přečteno: 2397×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Kabelkové nadšení podzimu: Kožené kabelky, které musíte mít!

Není to žádné tajemství, jednoduše milujeme nádherné kožené kabelky Marylebone z butiku Arde Style Shop. Poté, co jsme shlédli novou kolekci podzim/zima, už nás trápí jen jedna drobnost: chceme je všechny!

Kabelky

Podzim/zima 2013/2014 je ve znamení černo-bílých kombinací. Nová kolekce kožených kabelek nabízí nadčasovou eleganci, luxusní materiály a vysoce kvalitní zpracování.

Kožené kabelky

Elegantní černo-bílá kabelka Marylebone Monochrome vyrobená z té nejjemnější telecí kůže Saffiano je nádherným doplňkem, kterým zaujmete v každém ročním období. Kůže Saffiano pocházejí z kvalitních italských koželužen a jsou charakteristické svou strukturou, kvalitou a hlubokým barvením poskytující struktuře zvláštní hloubku a modernost. Kůže Saffiano jsou odolnější proti poškrábání než běžné kůže. Kožené kabelky Marylebone jsou perfektní kombinací stylu, elegance a praktičnosti.

Kožené kabelky

Kolekce kožených kabelek Marylebone je dostupná v devíti barvách zahrnující také modely s hadí kůží. Zakoupíte exklusivně v butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Luxusní kabelky

Zdroj článku: iLuxus.cz

Facebook Google Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.