Luxusní vánoční dárky pro ženy

Napsal Móda (») ve středu 1. 10. 2014 v kategorii Kabelky, přečteno: 1650×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Darujte své milované skutečně originální vánoční dárek. Pojďte se spolu s námi podívat, jaké jsou nejžádanější kabelky letošního podzimu. Jaké kabelky jsou nejvíce trendy a jaké jsou mezi úspěšnými ženami nejvíce oblíbené? Mezi největší favority patří ikonické kabelky Marylebone, pro letošní podzim dostupné také v nových barevných odstínech. Kabelky Marylebone jsou vybaveny speciální kapsou a externí napájecí baterií o kapacitě 6000mAh pro dobíjení mobilního telefonu, tabletu či jiného zařízení napájeného přes USB konektor. Ideální vánoční dárek pro ženy.

Kabelky s možností dobíjení telefonu

Kabelky Marylebone elegantního a nestárnoucího designu. Dvě rukojeti v jezdeckém stylu a detailně zpracované druky skvěle doplňují vzhled celé kabelky pulzující životem. Prostorný hlavní prostor kabelky uzavíratelný kvalitním švýcarským zipem je lemovaný grogrénem a vybaven polstrovanou kapsou na iPad a kapsičkou na mobilní telefon. Kabelka Marylebone je vybavena speciální kapsou a externí napájecí baterií o kapacitě 4000mAh, pro dobíjení mobilního telefonu, tabletu či jiného zařízení napájeného přes USB konektor. Kabelce nechybí ani dvě vnější kapsy uzavíratelné magnetem.

Marylebone Tote je perfektní kombinací stylu, elegance a praktičnosti. Veškeré kabelky jsou dodávány v ochranném sáčku.

Rozměry: 47 x 48 x 15 cm, rukojeť: 14 cm Externí baterie: 4000mAh, kabel USB a USB micro, určeno pro všechny zařízení napájená přes USB Materiál: grogrén, sametově hladká kůže nubuk s krokodýlím vzorem

Nejžádanější kabelky

Facebook Google Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.