Dámské peněženky

Napsal Móda (») v pátek 12. 7. 2019 v kategorii Peněženky, přečteno: 306×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinepenezenky/wallet-a.jpg

POZNEJTE VÝJIMEČNOU KVALITU A NESTÁRNOUCÍ ELEGANCI. KOLEKCE DÁMSKÝCH PENĚŽENEK ANTORINI COUTURE JE UKÁZKOU NEJNÁROČNĚJŠÍHO ŘEMESLNÉHO ZPRACOVÁNÍ. ŠPIČKOVÉ PROVEDENÍ A DECHBEROUCÍ KOUZLO PŘEDURČUJÍ TYTO PENĚŽENKY K DOKONALÉMU SLADĚNÍ PRO DENNÍ I VEČERNÍ UŽITÍ ČI JAKO SPOLEČNÍK VAŠEHO BUSINESS DNE.

Peněženky je možné nosit také v ruce jako psaníčko, kde působí jako krásný šperk, jenž dokáže zdůraznit vaši ženskost. Jsou ideálním doplňkem, se kterým budete vždy okouzlující.

dámské peněženky

Dámské peněženky

Luxusní dámské peněženky ANTORINI z kolekce Couture

Luxusní dámské peněženky ANTORINI patří k vyhlášeným peněženkám, jejichž renomé je známé po celém světě. Značka jim propůjčuje mimořádnou kvalitu, půvab a na první pohled patrnou sílu i dominanci. Jednoduše řečeno se jedná o peněženky určené sebevědomým ženám ve vedoucím postavení i ženám vlivných mužů. Ostré silné linie doplněné o luxusní provedení podtrhují výjimečný dojem, jenž nenechá nikoho na pochybách o jeho nositelce.

Okouzlující peněženky ruční výroby

Dámské peněženky ANTORINI jsou vyrobené tradičním rukodělným způsobem z kůže nejvyšší kvality. Precizní zpracování a přírodní materiály nejvyšší kvality činí z těchto peněženek skutečné mistrovské dílo.

Pokud byste peněženku rádi darovali, přijde zabalená v krásném dárkovém balení.

Facebook Google Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.