Pánské kožené peněženky

Napsal Móda (») v úterý 26. 2. 2019 v kategorii Peněženky, přečteno: 432×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pánské kožené peněženky

Pánské kožené peněženky

Pánské kožené peněženky

Poznejte pánské kožené peněženky ANTORINI. Základ výroby pánských peněženek tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost. Společným rysem každé pánské kožené peněženky je vždy snaha vymanit se z šedého průměru a dosáhnout dokonalosti v každém směru.

Pánské kožené peněženky

Pánské kožené peněženky

Představujeme prémiovou řadu unikátních kožených peněženek v Dapper stylu, které vás ohromí. Extravagantní peněženka pro sebevědomé muže, kteří chtějí zdůraznit svou individualitu.

Precizní ruční práce v kombinaci s krásnými italskými kůžemi vdechuje této peněžence jedinečnou krásu a eleganci. Moderní kombinace barev dává okusit nezaměnitelný pocit prestiže a luxusu. Kožené peněženky ANTORINI patří mezi špičku v pánských doplňcích pro náročné muže.

Kolekce byla vyrobena z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Základ tvoří mistrovská rukodělná práce a přírodní materiály s důrazem na zdlouhavé procesy zpracování kůží, jejichž výsledkem je nepřehlédnutelná výjimečnost. Zakoupit můžete také peněženku na karty.

Pánská kožená peněženka

Pánská kožená peněženka ANTORINI

Luxusní modrá pánská peněženka ANTORINI Elite citlivě propojuje prvky klasického designu a precizního řemeslného zpracování. Peněženka je vyrobená z krásné telecí a jehněčí kůže pocházející z nejlepších italských koželužen. Jedinečná krása, elegance a jemnost vnitřní kůže přináší nezaměnitelný pocit kvality, luxusu a krásy. Peněženka je propracovaná do nejmenších detailů a je vhodná pro pány s vysokým smyslem pro kvalitu. Peněženka má dovnitř zakládané přesahy.

Kožené peněženky

Kožené peněženky

Stylová pánská kožená peněženka ANTORINI v červeno-hnědém provedení je tím nejlepším z dílen italských mistrů. Precizní ruční práce v kombinaci s krásnými italskými telecími kůžemi vdechuje této luxusní peněžence jedinečnou krásu a eleganci. Moderní kombinace červené a světle hnědé kůže přináší nezaměnitelný pocit kvality, elegance a krásy.

Peněženka

Peněženka

Pánská kožená peněženka ANTORINI Elite je tím nejlepším z dílen italských mistrů. Precizní ruční práce v kombinaci s krásnými italskými telecími kůžemi vdechuje této kožené peněžence jedinečnou krásu a eleganci. Telecí kůže s krokodýlím vzorem přináší nezaměnitelný pocit kvality, luxusu a krásy. Krása špičkové práce i špičkové kůže je umocněna dovnitř zakládanými přesahy.

Pánské kožené peněženky zakoupíte na stránkách Antorini.cz

Oficiální stránky:
Men's Wallets

Související odkazy:
Pánské peněženky
Slim peněženky

Facebook Google Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.